مهمترین نکاتی که در هنگام خرید هاست خارجی به آن دقت نمی کنید؟

مقاله پیش روی شما در یک کلام دغدغه شما برای خرید هاست مخصوصا از نوع خارجی آنرا رفع خواهد کرد.

از موارد مهمی که در زمان خرید هاست به آنها توجه نمی کنید تا هر آنچا باید در باره این سرویس بدانید در این مقاله وجود دارد. پس با ما همراه باشید.

همانطور که در مباحث قبل توضیح داده ایم، یکی از انواع هاست در کشور به هاست خارج از ایران معروف استدر مبحث خرید هاست به اولین سوالی که برمی خوریم این است که برای تهیه هاست چه اقداماتی را باید انجام دهیم. همچنین اینکه چطور میتواینم تجربه خرید هاست لاتین خوب و مناسب را داشته باشیم.

ابتدا در این مورد کمی توضیح خواهیم داد سپس در ادامه به خرید بهترین هاست خواهیم رسید. زیرا هدف از نوشتن این مقاله آگاهی دادن به خوانندگان می باشد که بتوانند خریدی رضایتمند داشته باشند.

سرویس هایی که با خرید هاست لاتین در اختیار داریم

ابتدایی ترین مبحثی که باید در زمان خرید هاست لاتین به آن توجه کنید، این است که در زمان تهیه آن چه سرویس هایی را در اختیار شما قرار میدهد. آیا این سرویس ها در مقابل هزینه ای که می کنید قابل توجه است یا خیر.

اینکه یک قالب خوب و رابط کاربری قابل درک در هاست خریداری شده، شما را ترغیب به تهیه آن کند یکی از مواردیست که باید به آن توجه ویژه داشت. زیرا هر چه شما هزینه بیشتری کنید با این نگاه که سرویس بهتری دریافت کنید اما به دلیل پیچیدگی و مشکل بودن کار با کنترل پنل آن نتوانید به مقصود خود برسید شما را دلسرد خواهد کرد.

خرید بهترین هاست خارجی به کمک مثلث طلایی آن

در مورد سرویس ها می توان گفت هر هاستینگ یا شرکت ارائه دهنده ی خدمات میزبانی که سرویس های مختلفی از قبیل میزبانی ویندوز، لینوکس، سرور مجازی(vps) ، سرور اختصاصی(dedicated server)، گواهی ssl و….. هر چه به صورت کامل ارائه دهد می توان گفت که محبوبیت بیشتری خواهد داشت. چرا که کاربر را از مراجعه به میزبانی های مختلف باز می دارد.

نکته دیگری که باید به آن توجه کرد، کیفیت سرویس است. بسیاری از کسانی که در مورد این مورد صحبت می کنند متاسفانه اطلاعات چندانی ندارند. به همین دلیل اشاره کوچکی خواهیم کرد و آن اینکه مواردی همچون:

  • کیفیت سخت افزارهای مورد استفاده در سرور به منظور سرعت شبکه و اینترنت
  • پایداری سرویس
  • و مواردی از این قبیل

همگی باید در برایند کیفیت بررسی شود.

در نهایت تصمیم مشتری پس از بررسی موارد مختلف به این موضوع متمرکز خواهد شد که سرویس ارائه شده را با چه قیمتی می توان خریداری کرد. در کل می توان گفت که سه نکته ای که مورد بررسی قرار گرفت، مثلث طلایی در خرید بهترین هاست هستند.

خرید هاست لینوکس خارجی

در زمان خرید هاست خود و انتخاب محل قرارگیری یا کشور میزبانی خود بسیار دقت نمایید چرا که با توجه به این موضوع سرعت لود وب سایت شما برای بازدید کنندگان بسیار مناسب خواهد بود.در واقع تفاوت میان هاست خارجی و داخلی در همین سرعت لود با توجه به قرار گیری هاست در نقطه جغرافیایی آن است. هاست لینوکس را می توان با توجه به سیستم عامل، سرویس هایی که بر روی آن  در حال اجراست، نحوه ی مجازی سازی و شبکه بودن هاست و ساختار هاستینگ و…. در مورد کیفیت سرویس آن نظر داد.

هاست لینوکس خارجی

برای خرید هاست لینوکس بایستی سرویس ها و زبان برنامه نویسی و حتی cms ی که می خواهید روی آن اجرا کنید را نیز در نظر بگیرید. تا به اینجا حتما به این موضوع پی بردید که تحقیق کردن در مورد هاست چطور خواهد بود و چه اِلِمان هایی بایستی بررسی گردد، تا یک هاست خوب بتواند نیازهای ما را برطرف کند خریداری کنیم.

راه های خرید هاست  خارجی

با توجه به بررسی های انجام شده در این خصوص بایستی متذکر شد در صورتی که قصد خرید هاست خارجی را دارید حتما به موارد ذکر شده در بالا و مثلث طلایی توجه بیشتری نمایید. چرا که این مورد بر روی کسب و کار شما تاثیر بسیار بسزایی خواهد داشت.

با توجه به موارد ذکر شده تنها موردی که بایستی بررسی گردد، نحوه ی خرید و پرداخت هزینه هاست می باشد.

راه های خرید هاست خارجی

در زمان خرید باید نسبت به درگاه هایی که از آن خرید می کنید اطمینان داشته باشید و اعتبار آن درگاه را بررسی نمایید. چرا که تمامی اطلاعات شما توسط سایت پذیرنده بررسی خواهد شد و احتمال اینکه مورد phishing در زمان خرید اتفاق بیوفتد بسیار بالا خواهد بود. پس بسیار در خرید خود دقت کنید با توجه به خارجی بودن درگاه های پرداخت پیگیری مشکلات پرداخت بسیار پیچیده تر نسبت به پرداخت های داخلی می باشد.

نتیجه گیری

با توجه به مطالبی که در مقاله تا به اینجا مطرح شد، پیشنهاد می شود در صورت خرید هاست خارجی آلمان های مهم ذکر شده را در نظر بگیرید. با تحقیق در مورد پیشینه ی شرکت هاستینگ و کیفیت ارائه دهی سرویس آن همچنین در نظر گرفتن قیمت می توانید تجربه بسیار خوبی از خرید هاست خارجی را داشته باشید. فقط به عنوان یاداوری به تمامی افرادی که قرار است بازدید کننده داخل کشور آن ها بیشتر از خارج از ایران باشد، توصیه ما هاست داخل ایران یا همان به اصطلاح هاست ایران است. چون همانطور که در بالا گفتیم فاصله سرویس دهنده تا سرویس گیرنده در بارگذاری سایت شما بسیار حائذ اهمیت خواهد بود.

[تعداد: 0   میانگین: 0/5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *